Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giovana

Është emri yt Giovana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Geovany, Geovanny, Geovani, Geovanni, Giovanny, Giovonni, Gavino, Giovanni
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giovanna, Geovana, Giuseppina, Gafna, Gifany, Gavina, Gabina, Gioviny
Vlerësimi:
4/5
yje 94 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 82 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 85 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 86 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2765 Giovana's në Facebook. Pozicioni #16196
Kategoritë:Emra italiane - Emrat popullore në Brazil - Emrat popullore në Uruguay - Popullore portugalisht emrat - Emrat popullore vajzë në Brazil - Emrat popullore vajzë në Uruguay - Popullore portugalisht emrat vajzë - Top 100 emra të njohura në Uruguay
Komente nga GiovanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giovana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giovana? Voto për emrin tënd