Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gia

Është emri yt Gia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gianna. Gia Carangi
Djem me tinguj të ngjashëm:Gog, Ge, Gio, Goku, Giosue, Guy, Gijs, Geo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gea, Gioia, Gisa, Gaia, Gaea, Geke, Gioi, Gi
Vlerësimi:
5/5
yje 151 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 101 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 102 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 98 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 134 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 137 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22530 Gia's në Facebook. Pozicioni #3084
Kategoritë:Emra italiane - Emrat e shkurtër - Emrat popullore në Kili - Emrat popullore në Peru - Popullore spanjisht emrat - Emrat popullore në Liban - Emrat popullore në Armeni - Emrat popullore në Panama - Emrat popullore në Kolumbi - Emrat popullore në Ekuador
Komente nga GiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gia? Voto për emrin tënd