Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gerta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gerta.
Është emri yt Gerta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shtizë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerard, Gert, Gerardo, Gerhard, Grady, Gerd, Gordy, Gradey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Grid, Gretta, Gerti, Gerdie, Gerdy, Gryt, Griet, Gratia
Vlerësimi:
5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Gert, Etta, Geta, Jo, Geri, Gege, Gerita, Gea, Geglie, Gertrude, Geglushe, Ge
Emrat e vëllezërve:Albion, Genti, Xheni, Po Jon, Glejdi, Jo Genti, Franci, Serxho, Granit
Emrat e motrave:Ejona, Behije, Gresa, Gledisa, Genita, Grenta, Dejsi, Rea, Po Elona, Griselda, Erza, Elvira
Facebook:

+/- 1495 Gerta's në Facebook. Pozicioni #25504
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore grek emrat - Top 100 shqiptar emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat popullore në Greqi - Emrat popullore në Kosovë - Popullore grek emrat vajzë - Lehtë për të kujtuar emrat
Komente nga Gerta


Gerta ( 15 vjeç) 2016-01-16
Gerta ( 21 vjeç) 2017-01-10
Emer shume i bukur
Gerta ( 17 vjeç) 2017-06-17
Me plc shuum
Gerta ( 13 vjeç) 2018-01-27
Mendoj qe esht nje emer shume i veqante
Gerta ( 13 vjeç) 2018-08-31
Qfar kuptimi ka
Gerta ( 10 vjeç) 2018-12-26
jo
Gerta 2019-05-03
Emri eshte shume e bukur dhe jam e lumtur qe ka nje kuptim kaq te bukur (shtize)

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerta? Voto për emrin tënd