Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fadile

Është emri yt Fadile? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fidelio, Fadl, Fadil, Fidele, Fodil, Fidel, Fedele, Fadyl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fadila, Fedelia, Fidelia, Fadilah, Fedella, Fidela, Faadhilah, Fadeelah
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Fadi, Elmaz, Fadua
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Fadile's në Facebook. Pozicioni #170358
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja
Komente nga Fadile


Fadile 2019-04-24
EMËR I VEÇANTË PËR VAJZA,MUSLIMAN,DHE ME NJË KUPTIM SHUMË TË BUKUR :"Epersi"
Pra që posedon vlera,virtyte Të Larta.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fadile? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fadile? Voto për emrin tënd