Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Erol

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Erol.
Është emri yt Erol? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Errol
Djem me tinguj të ngjashëm:Errol, Eriol, Early, Erl, Eryl, Earl, Erryl, Erroll
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erla, Erli, Erela, Earla, Ewerly, Euryle, Euryale, Erly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Jo Skam, Besmir, Ermir
Emrat e motrave:Jo Nuk Kam
Facebook:

+/- 7125 Erol's në Facebook. Pozicioni #7728
Kategoritë: - Emrat turq - Popullore turk emrat boy - Emrat popullore në Turqi - Emrat popullore djalë në Turqi - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Emrat popullore djalë në Bulgari - Emrat popullore djalë në Honduras - Emrat popullore djalë në Slovakia - Emrat popullore djalë në Shqipëri
Komente nga ErolPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erol? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erol? Voto për emrin tënd