Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erion

Është emri yt Erion? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eron, Erian, Erena, Eran, Erno, Ermin, Erminio, Erwin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erona, Erina, Ermina, Erna, Erma, Erin, Erm, Erny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Eri, Jo, Joni, Shejtan, Farush, Kushtrim, Loni, Gani, Oni, Er, Po, Jon, Lalush
Emrat e vëllezërve:Blero, Ilir, Eron, Shukri, Hasim, Ermond, Eris, Vesel, Egzon, Elton, Durim, Auron, Elson, Alfred, Emir, Bastri
Emrat e motrave:Eriona, Kaltrina, Elda, Silva, Erita, Morena, Evelin, Jolanda, Loqk, Shyretja, Shemsia, Lida, Kejsi, Ilda, Lorela, Rineta, Aferdita, Elif, Dior, Shukrije
Facebook:

+/- 3210 Erion's në Facebook. Pozicioni #14422
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat - shpallë lehtë emrat boy - Emrat popullore në Kosovë - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Emrat popullore në Shqipëri - Lehtë për të kujtuar emrat
Komente nga Erion


Erion ( 10 vjeç) 2018-04-24
Kuptimi I emrit Erion
Erion ( 1 vjeç) 2018-08-08
Emer fantastik
Erion ( 32 vjeç) 2018-10-09
me pelqen por nuk eshte maksimumi
Erion ( 1 vjeç) 2018-11-04
Jo
Erion ( 14 vjeç) 2019-01-05
Mir
Erion ( 17 vjeç) 2019-05-06
Me pëlqen por una jetoj ne Itali edhe preferoja një emer të vendit ku jetoj

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erion? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erion? Voto për emrin tënd