Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erick

Është emri yt Erick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Erik
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Ersi, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys, Eryx
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erisa, Erika, Eres, Ersa, Eureka, Erykah, Eryka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 155 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 117 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 118 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 116 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 145 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 140 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 137285 Erick's në Facebook. Pozicioni #724
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 Swahilian emrat - Emrat popullore në Peru - Popullore Swahilian emrat - Emrat popullore në Kubë - Popullore spanjisht emrat - Emrat popullore në Panama - Emrat popullore në Ekuador - Emrat popullore në Meksikë - Emrat popullore në Indonezi
Komente nga ErickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erick? Voto për emrin tënd