Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erblin

Është emri yt Erblin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Blini, Bini, Dubllin, Dablin, Blin
Emrat e vëllezërve:Leotrim, Abit, Elmir
Emrat e motrave:Melika, Bleona, Erza, Erblina, Njomza, Aurela, Ermira, Rina
Facebook:

+/- 430 Erblin's në Facebook. Pozicioni #63005
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat - shpallë lehtë emrat boy - Emrat popullore në Kosovë - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët
Komente nga Erblin


Erblin ( 23 vjeç) 2018-02-21
Komenti im per Emrin tim eshte qe shqiptohet lehtë tingellon bukur dhe nuk ka problem
Erblina ( 16 vjeç) 2018-08-29
Emri Erblina ka nje domethenje shume te bukur nje parfum Blina

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erblin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erblin? Voto për emrin tënd