Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Era

Është emri yt Era? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eri, Ear, Eero, Earo, Er, Erre, Erri, Earie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eurora, Ery, Eira, Erie, Eura, Eir, Eara, Eire
Vlerësimi:
4.5/5
yje 45 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 39 vota
Pseudonime:Rekshi, Rukshi, Reke, Erush
Emrat e vëllezërve:Agon, Alvaro, Anela
Emrat e motrave:Erza, Gresa, Xhensila, Anela, Dorina, Anxhela, Denisa, Ellda, Ada, Dea, Rozafa, Ermita, Emanuela, Alkida, Anita
Facebook:

+/- 10245 Era's në Facebook. Pozicioni #5818
Kategoritë:Emrat me 3 shkronja - Popullore turk emrat - Emrat popullore në Turqi - Popullore turk emrat vajzë - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat popullore vajzë në Turqi - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja - Emrat popullore vajzë në Kosovë - Emrat popullore vajzë në Malaysia
Komente nga EraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Era? Voto për emrin tënd


Është emri yt Era? Voto për emrin tënd