Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enola

Është emri yt Enola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emil, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emily, Emilia, Emely, Emelie, Emilie, Emanuelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1510 Enola's në Facebook. Pozicioni #25294
Kategoritë:Emrat amerikanë - Popullore italian emrat - Emrat popullore në Itali - Popullore italian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Itali - Emrat popullore në Korea e jugut
Komente nga EnolaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enola? Voto për emrin tënd