Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elvīra

Është emri yt Elvīra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elvir, Elviro, Elber, Eliver
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elvira, Elvera, Elviera, Elviria, Elvier, Elvire, Elfarra, Elviira
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 37690 Elvīra's në Facebook. Pozicioni #2040
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje
Komente nga ElvīraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elvīra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elvīra? Voto për emrin tënd