Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elisabeth

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elisabeth.
Është emri yt Elisabeth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Alzbeta, Bess, Bessie, Bets, Betsie, Betsy, Betty, Elisabet, Elisabetha, Elisabetta, Elisah, Elisaweta, Elise, Elisheva, Elishevah, Elizabertha, Elizabet, Elizabethus, Elsa, Elsabe, Elsabeth, Elsbe, Elsbeth, Else, Elsebé, Elsebée, Elsebeth, Elselien, Elseline, Elsie, Elske, Elspeth, Elza, Erzsébet, Ilse, Jelissavetta, Lies, Liesbeth, Liese, Lieske, Lis, Lisbet, Lisbeth, Lise, Lisenka, Liset, Lisette, Liz, Lizabeth, Lizet, Lizette, Lizz, Lizzie, Lizzy, Lys, Lysa, Lyske, Lyskeje
Djem me tinguj të ngjashëm:Elizabette
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisabeta, Elizabeta, Elisabetta, Elsa Avdiu, Elizabetta, Elisabet, Elisavet, Elizabete
Vlerësimi:
4.5/5
yje 227 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 138 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 137 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 138 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 216 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 214 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 68310 Elisabeth's në Facebook. Pozicioni #1283
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 suedez emrat - Popullore çek emrat - Popullore danez emrat - Popullore suedez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Popullore hungarez emrat - Popullore holandez emrat - Popullore etiopian emrat - Top 100 gjermanisht emrat
Komente nga ElisabethPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elisabeth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elisabeth? Voto për emrin tënd