Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elena

Është emri yt Elena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Helena
Variante:Allayna, Ileanna, Lenka, Leyna, Елена
Djem me tinguj të ngjashëm:Elion, Elian, Elon, Elham, Elwyn, Elman, Elwin, Elioenai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elina, Eleni, Eliana, Eleana, Elma, Elin, Ellen, Elaine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 516 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 359 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 357 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 355 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 492 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 481 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elona, Dionis, Sidorela
Facebook:

+/- 228235 Elena's në Facebook. Pozicioni #446
Kategoritë: - Emra italiane - Top 100 arab emrat - Popullore Po emrat - Top 100 rumun emrat - Popullore turk emrat - Popullore fund emrat - Popullore arab emrat - Popullore çek emrat - Popullore grek emrat
Komente nga ElenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elena? Voto për emrin tënd