Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eldar

Është emri yt Eldar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elidyr, Elder, Elidure, Elidor, Eldur, Eleder, Eleuthère, Eleuterio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eldri, Elettra, Eldora, Eleadora, Eleutheria, Eldher, Élder
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elda
Facebook:

+/- 3245 Eldar's në Facebook. Pozicioni #14303
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy - Emrat popullore në Kazahstan - Emrat popullore në Azerbaixhan - Emrat popullore djalë në Poloni - Emrat popullore djalë në Ukrainë - Emrat popullore djalë në Kazahstan - Top 100 emra të njohura në Kazahstan - Emrat popullore djalë në Azerbaixhan
Komente nga EldarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eldar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eldar? Voto për emrin tënd