Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edwin

Është emri yt Edwin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Edwina, Otwin
Djem me tinguj të ngjashëm:Etienne, Eden, Ethnan, Etan, Ethan, Edin, Ethem, Edon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edona, Etien, Edna, Edina, Etna, Ettina, Edena, Etyene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 232 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 133 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 132 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 132 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 212 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 210 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 247005 Edwin's në Facebook. Pozicioni #425
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore korean emrat - Popullore anglisht emrat - Popullore holandez emrat - Popullore lituanez emrat - Emrat popullore në Peru - Popullore Swahilian emrat - Popullore spanjisht emrat - Emrat popullore në Bolivi - Popullore korean emrat boy
Komente nga EdwinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edwin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edwin? Voto për emrin tënd