Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eduardo

Është emri yt Eduardo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Edward
Variante:Lalo
Djem me tinguj të ngjashëm:Eduard, Eduart, Edoardo, Edred, Edwardo, Eduward, Eduarte, Edouard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eduarta, Eduarda, Eduarde, Ettard
Vlerësimi:
4.5/5
yje 189 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 145 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 142 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 143 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 175 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 173 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Klentjana
Facebook:

+/- 157490 Eduardo's në Facebook. Pozicioni #641
Kategoritë:Emra italiane - Popullore Po emrat boy - Emrat popullore në Peru - Popullore spanjisht emrat - Popullore ukrainisht emrat - Emrat popullore në Brazil - Emrat popullore në Panama - Emrat popullore në Spanjë - Emrat popullore në Ekuador - Popullore portugalisht emrat
Komente nga EduardoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eduardo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eduardo? Voto për emrin tënd