Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edisa

Është emri yt Edisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edis, Ediz, Edega, Edek, Edik, Edse, Eitse, Eetse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edja, Edwige, Etsu, Edjo, Eudoxie, Eatsje, Eatske, Eudocia
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Edi, Disa, Disi, Elis, Nanush, Sara
Emrat e vëllezërve:Eris, Elson, Blend, Enis, Jo, Erleta, Enar, Andi, Darin, Unar, Labiont
Emrat e motrave:Erina, Rina, Nara, Edra, Anda, Jo, Eliza
Facebook:

+/- 855 Edisa's në Facebook. Pozicioni #38344
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Slovenia - Emrat popullore në Mali i Zi - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat popullore në Bosnje-Hercegovina
Komente nga Edisa


Edisa ( 21 vjeç) 2019-02-15
domethenja e emrit edisa
Edisa ( 21 vjeç) 2019-02-15
domethenja e emrit edisa
Edisa ( 13 vjeç) 2019-07-06
Emer shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edisa? Voto për emrin tënd