Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dorina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dorina.
Është emri yt Dorina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dhuratë e Zotit
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Dorothea
Djem me tinguj të ngjashëm:Dorian, Darian, Daron, Darin, Darien, Darwin, Daren, Duran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darina, Drina, Doriana, Dorin, Driana, Durene, Darianny, Dorena
Vlerësimi:
5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Dori, Ina, Rina, Dora, Jo, Doro, Llastic, Nina, Dorinah, Dorka, Grifsha, Mistrecia, Door
Emrat e vëllezërve:Enoid, Alfred, Skam, Dion, Dorian, Lis, Andrea, Mersin, Dori, Drijon, Ermir, Agim, Rinor, Donat, Lumi, Doris, Eno
Emrat e motrave:Joana, Ska, Betina, Skam, Egzona, Hasi, Ina, Donika, Luiza, Miranda, Monda, Diona, Era, Darlina, Rina, Elvana, Irena, Doriona, Hamide, Adelina, Davida, Enki, Diellza, Irma, Doruntina
Facebook:

+/- 7775 Dorina's në Facebook. Pozicioni #7205
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat - Top 100 shqiptar emrat - Top 100 hungarez emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore hungarez emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Itali
Komente nga Dorina


Dorina ( 19 vjeç) 2016-03-28
Mua me pelqen mendoj se eshte me i miri ende skam degjuar ndonje emer tjeter qe do thoja ah sikur ta iisha ose ndonjeher qe jam marrezuar me emrin tim
Dorina ( 19 vjeç) 2016-03-28
Mua me pelqen mendoj se eshte me i miri ende skam degjuar ndonje emer tjeter qe do thoja ah sikur ta iisha ose ndonjeher qe jam marrezuar me emrin tim
Dorina ( 23 vjeç) 2016-06-14
Me pelqen shume
Dorina ( 24 vjeç) 2016-07-14
me thene te drejten me shume me pelqen kur me therrasin o dor ose o dori doro...kurse per segjati e kam pak inat me duket emer pak si i shemtuar hahaha por gjithsesi rendesi ka qe sjam pa emer
Dora 2016-11-11
me pelqen Dorina por Dora eshte me e bukur
Dorina ( 21 vjeç) 2016-12-22
domethenia e emrit tim si esht
Dorina ( 36 vjeç) 2017-01-27
Jo
Dorina ( 33 vjeç) 2017-03-29
emri im eshte perdorur dhe vazhdon te perdoret ne shum vende te botes
Diellor 2017-06-29
Po
Dorina ( 36 vjeç) 2017-07-06
xxxx
Dorina 30 Vjece 2017-09-08
Do te thote dhurate dhe eshte emer Jo shume i perhapur.
Dorina ( 37 vjeç) 2017-09-17
Me pelqen emri im!
Dorina 2017-10-25
jam kanqur me emrin tim
Dorina 2017-10-25
jam kanqur me emrin tim
Dorina ( 23 vjeç) 2017-11-02
Me intereson domethenja?
Dorina 2019-02-02
Emri me dimethenes dhe kuptimplot
Dorina ( 11 vjeç) 2019-05-01
E plq shum emrin tim dhe nuk do ta ndrsh asnjher

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dorina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dorina? Voto për emrin tënd