Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Diego

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Diego.
Është emri yt Diego? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jacob
Variante:Diega
Djem me tinguj të ngjashëm:Desi, Dax, Dex, Duc, Doug, Diaz, Daiki, Dickie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dasha, Deka, Daisy, Deja, Dyke, Dese, Dea Gashi, Deysi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 285 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 223 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 222 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 220 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 274 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 270 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Diego, Alerio, Dean, Saidi
Emrat e motrave:Altea
Facebook:

+/- 125690 Diego's në Facebook. Pozicioni #781
Kategoritë:Emrat romantike - Emrat Spanjisht - Popullore fa emrat - Popullore fa emrat boy - Popullore suedez emrat - Popullore italian emrat - Emrat popullore në Peru - Emrat popullore në Kili - Popullore arab emrat boy - Emrat popullore në Itali
Komente nga Diego


Diego ( 10 vjeç) 2019-02-16
i bukur
ifamshem
Diego 2019-02-16
i bukur
i famshem

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diego? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diego? Voto për emrin tënd