Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diána

Është emri yt Diána? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 682500 Diána's në Facebook. Pozicioni #147
Kategoritë:Popullore hungarez emrat - Emrat popullore në Hungari - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat popullore vajzë në Hungari
Komente nga DiánaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diána? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diána? Voto për emrin tënd