Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dea

Është emri yt Dea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adeodatus
Djem me tinguj të ngjashëm:Dod, Dio, Dewitt, Doe, Dud, Dewey, Dawud, Dai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Doa, Duaa, Dita, Didi, Dia, Dhea, Di, Dit
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Deushe, Bukuroshe, Tupe, Deush, Tuce, Jo, Dudushe
Emrat e vëllezërve:Dion, Endi, Dijart, Arlind, Dren, Jon, Jasin, Doniku, Dalti, Doni, Leutrim, Jetmir
Emrat e motrave:Diora, Marcela, Klea, Trina, Ardita, Eda, Zana, Diellza, Drenusha, Suada, Elda, Era, Dua, Kristina, Diona, Esli, Elsa, Albulena, Dafina, Doresa, Delisa, Nuk Kam
Facebook:

+/- 14280 Dea's në Facebook. Pozicioni #4446
Kategoritë: - Emrat greke - Emrat me 3 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore çek emrat - Popullore danez emrat - Top 100 shqiptar emrat - Popullore slloven emrat - Popullore anglisht emrat - Popullore shqiptar emrat
Komente nga Dea


Lejla ( 26 vjeç) 2017-03-13
Cfar domethenje ka emri Dea
Dea ( 17 vjeç) 2017-04-21
jo nuk kam
Dea ( 17 vjeç) 2017-10-20
Emer i bukur
Dea ( 10 vjeç) 2018-01-22
Me pelqen, emer shqiptar dhe antitiketi pervecse eshte princesha e bukurise, ka kuptimin e dhurates se zotit
Dea ( 13 vjeç) 2018-02-21
emri im shte emri me i bukur per ma dhe pse ka shume njerey me kete emer eshte i pazevendesueshem
Dea ( 19 vjeç) 2018-03-09
Per mua ky eshte nje emer i mrekullushem.Po te kisha nje emer tjeter nuk do ta preferoja sa preferoj kete.Mendoj se ky eshte emri qe deshirojne te gjithe
E ADHUROJ EMRIN TIM
Klea 2018-07-04
Emri dea eshte shummm i keqq
Dea 13 Vjeq Edua Shum Ket Emer Eshte I Lehte Dhe I Shkurt Po Ashtu I Kuptimshem ( 14 vjeç) 2018-11-07
emri shum imir
Dea ( 11 vjeç) 2018-11-16
Emri im eshte grek ai kam domethenjen e nje perendeshe
Liza ( 3 vjeç) 2019-01-11
Qfar demethenje ka emri dea se me pelqen shum te lutem me teregoni?
Dea 2019-02-17
Emer shume I bukur jam me fat qe kam kete emer
Dea 2019-02-20
Po

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dea? Voto për emrin tënd