Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dante

Është emri yt Dante? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Durand
Djem me tinguj të ngjashëm:Donat, Donato, Diamond, Donta, Dandi, Danty, Donte, Dantae
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diamante, Diamanda, Deanda, Dannett, Denta, Donetta, Diantha, Dianda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 91 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 83 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 82 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 73120 Dante's në Facebook. Pozicioni #1204
Kategoritë:Emra italiane - Popullore lituanez emrat - Emrat popullore në Irak - Popullore polonisht emrat - Popullore lituanez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat popullore në Filipinet - Emrat popullore në Argjentinë - Emrat popullore djalë në Irak
Komente nga DantePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dante? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dante? Voto për emrin tënd