Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dagmar

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dagmar.
Është emri yt Dagmar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Dagmare
Djem me tinguj të ngjashëm:Desimir, Djimmer, Djenero, Djenayro, Djymairo, Djimairo, Dzsenáro, Dejamayro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dagomar, Dismar, Dagmara, Daghmar, Dakmar, Deuzenira, Dagmare, Djamayra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 262 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 162 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 160 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 160 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 238 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 238 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7635 Dagmar's në Facebook. Pozicioni #7292
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 çek emrat - Popullore çek emrat - Popullore sllovak emrat - Emrat popullore në Kili - Popular skandinave Emrat - Popullore holandez emrat - Popullore spanjisht emrat - Emrat popullore në Kubë - Emrat popullore në Bolivi
Komente nga DagmarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dagmar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dagmar? Voto për emrin tënd