Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cross

Është emri yt Cross? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirocco, Cris, Chris, Cyrus, Cruz, Craig, Creag, Charraigaich
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerise, Caris, Corisa, Charissa, Crissy, Chruse, Crissa, Chrisje
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4445 Cross's në Facebook. Pozicioni #11185
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat popullore në Irlandë - Emrat popullore djalë në Rusi - Emrat popullore djalë në Irlandë
Komente nga CrossPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cross? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cross? Voto për emrin tënd