Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Cristina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Cristina.
Është emri yt Cristina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ndjekës
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Christian, Cristian, Cristiano, Criston, Christiaan, Christan, Creighton, Christion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristiana, Cristine, Christina, Christine, Cristin, Christeen, Christiana, Chrystina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 316 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 243 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 238 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 237 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 300 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 297 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Cristiana
Facebook:

+/- 250255 Cristina's në Facebook. Pozicioni #421
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 rumun emrat - Popullore arab emrat - Top 100 italian emrat - Popullore rumun emrat - Popullore italian emrat - Top 100 Catalonian emrat - Emrat popullore në Peru - Emrat popullore në Kili - Emrat popullore në Itali
Komente nga CristinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cristina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cristina? Voto për emrin tënd