Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Charissa

Është emri yt Charissa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Charis
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirocco, Cris, Chris, Cyrus, Craig, Cruz, Cross, Creag
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerise, Caris, Corisa, Crissy, Chruse, Crissa, Chrisje, Carisah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14045 Charissa's në Facebook. Pozicioni #4505
Kategoritë:Emrat greke - Emrat popullore në Belgjikë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga CharissaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Charissa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Charissa? Voto për emrin tënd