Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cerise

Është emri yt Cerise? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirocco, Cris, Chris, Cyrus, Craig, Cruz, Cross, Creag
Vajza me tinguj të ngjashëm:Caris, Corisa, Charissa, Crissy, Chruse, Crissa, Chrisje, Carisah
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2405 Cerise's në Facebook. Pozicioni #17944
Kategoritë:Emrat Frëngjisht
Komente nga CerisePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cerise? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cerise? Voto për emrin tënd