Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Catharina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Catharina.
Është emri yt Catharina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:pastër ose të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Caithlin, Caithlyn, Caitlin, Caitlyn, Caitlynn, Carien, Carijn, Carine, Catelijn, Catelijne, Caterina, Cathalijn, Cathalijne, Cathalina, Catharinus, Catheleijne, Cathelijn, Cathelijne, Catherina, Catherinus, Cathinca, Cathleen, Cathrina, Cathrinus, Catriene, Catrina, Ekaterina, Ka, Kaat, Kaatje, Kady, Kaja, Kalinka, Karen, Karijn, Karina, Karine, Karineke, Kary, Kasia, Katarina, Katarzyna, Kathalina, Katharine, Katharinus, Katherina, Katherine, Kathleen, Kati, Katia, Katie, Katinka, Katja, Katrien, Katrijn, Katrin, Katrina, Katrine, Katrinus, Katty, Katya, Tinka, Treintje, Trienet, Trienke, Trientien, Trientje, Trientjeline, Trientke, Trijneke, Trijnke, Trijntje, Trina, Trine, Trineke, Trineli, Trintje, Trointje, Tryntje
Djem me tinguj të ngjashëm:Cadarn, Cadarrian, Cydorn, Castrum, Cao Triển, Chayatorn, Codrin, Cadeyrn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Caterina, Catarine, Catrin, Cedriny, Catheryn, Catherina, Catherin, Catrina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 76 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5000 Catharina's në Facebook. Pozicioni #10211
Kategoritë:Emrat greke - Popullore danez emrat - Popullore suedez emrat - Emrat popullore në Suedi - Emrat popullore në Austri - Popullore gjermanisht emrat - Emrat popullore në Gjermani - Emrat popullore në Danimarkë - Emrat popullore në Switzerland - Emrat popullore vajzë në Suedi
Komente nga CatharinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Catharina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Catharina? Voto për emrin tënd