Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Caris

Është emri yt Caris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirocco, Cris, Chris, Cyrus, Craig, Cruz, Cross, Creag
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerise, Corisa, Charissa, Chruse, Crissy, Crissa, Chrisje, Carisah
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1735 Caris's në Facebook. Pozicioni #22841
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat popullore në Gjuha Tanzanike - Emrat popullore vajzë në Gjuha Tanzanike
Komente nga CarisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caris? Voto për emrin tënd