Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brian

Është emri yt Brian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Brianne, Bryan, Bryanne
Djem me tinguj të ngjashëm:Bron, Bruno, Barron, Baron, Brayan, Behram, Bryan, Byron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bruna, Berna, Borana, Brianna, Briana, Berina, Bronwyn, Brihany
Vlerësimi:
4.5/5
yje 173 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 83 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 83 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 161 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 158 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Amaris
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2282940 Brian's në Facebook. Pozicioni #14
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore danez emrat - Top 100 anglisht emrat - Popullore holandez emrat - Popullore anglisht emrat - Popullore danez emrat boy - Emrat popullore irlandeze - Emrat popullore në Armeni - Emrat popullore në Panama - Emrat popullore në Kanadë
Komente nga Brian


Brian 2018-05-09
I vecant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brian? Voto për emrin tënd