Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Brenda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Brenda.
Është emri yt Brenda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shpatë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Brendan
Variante:Brendy
Djem me tinguj të ngjashëm:Brando, Brent, Barend, Brand, Bernt, Bernd, Briant, Berend
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brandi, Brunetta, Brendy, Brandy, Brienda, Brianda, Branda, Bernita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 571 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 377 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 376 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 373 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 518 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 519 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 733600 Brenda's në Facebook. Pozicioni #133
Kategoritë:Emrat skandinave - Popullore arab emrat - Top 100 spanjisht emrat - Emrat popullore në Peru - Popullore anglisht emrat - Popullore hungarez emrat - Popullore holandez emrat - Popullore letonisht emrat - Popullore Swahilian emrat - Popullore spanjisht emrat
Komente nga BrendaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brenda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brenda? Voto për emrin tënd