Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brayan

Është emri yt Brayan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bron, Bruno, Barron, Baron, Behram, Bryan, Byron, Breen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bruna, Berna, Borana, Brianna, Briana, Berina, Bronwyn, Brihany
Vlerësimi:
4.5/5
yje 105 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 95 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 93 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Biorki
Emrat e motrave:Raisa
Facebook:

+/- 6595 Brayan's në Facebook. Pozicioni #8220
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat me 6 shkronja - Popullore italian emrat - Emrat popullore në Peru - Emrat popullore në Itali - Popullore Swahilian emrat - Emrat popullore në Kolumbi - Popullore italian emrat boy - Popullore portugalisht emrat - Popullore shqiptar emrat boy
Komente nga Brayan


Brayan ( 4 vjeç) 2017-07-04
Me pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brayan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brayan? Voto për emrin tënd