Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bianca

Është emri yt Bianca? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Blanca
Djem me tinguj të ngjashëm:Benicio, Bink, Benji, Bing, Banys, Benesh, Binus, Benz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bianka, Byanca, Bonk, Banga, Bao Nghi, Beonica, Benquasha, Benisa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 683 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 435 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 429 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 427 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 625 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 623 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ambra
Facebook:

+/- 193470 Bianca's në Facebook. Pozicioni #520
Kategoritë:Popullore Po emrat - Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat - Popullore danez emrat - Top 100 holandez emrat - Popullore suedez emrat - Popullore italian emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore anglisht emrat - Popullore holandez emrat
Komente nga BiancaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bianca? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bianca? Voto për emrin tënd