Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avery

Është emri yt Avery? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alfred
Djem me tinguj të ngjashëm:Afro, Abrao, Aevar, Aubrey, Apri, Afri, Avarair, A Fair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Afra, Abra, Abree, Abri, Aafra, Abeer, Abira, Afrah
Vlerësimi:
5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45625 Avery's në Facebook. Pozicioni #1764
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore polonisht emrat - Popullore ukrainisht emrat - Emrat popullore në Ukrainë - Emrat popullore në Guatemala - Emrat popullore në Portugali - Emrat popullore në Kostarikë - Emrat popullore djalë në Rusi - Emrat Top1000 amerikanë në 1893
Komente nga AveryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avery? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avery? Voto për emrin tënd