Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ashanti

Është emri yt Ashanti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Achmed, Azamat, Achmetha, Aganit, Akando, Achanda, Ashaanth, Asgandi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agneta, Assunta, Acenath, Acantha, Agnete, Akantha, Aquanetta, Agnetha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9965 Ashanti's në Facebook. Pozicioni #5950
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat popullore në Kubë - Emrat popullore në Egjipt - Emrat popullore në Mozambik - Emrat popullore në Ukrainë - Emrat popullore në Suriname - Emrat popullore vajzë në Kubë - Emrat popullore vajzë në Egjipt
Komente nga AshantiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ashanti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ashanti? Voto për emrin tënd