Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Armela

Është emri yt Armela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Armel, Arnel, Arnoul, Arnall, Arnul, Arnol, Arun Lal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arnela, Armella, Arnola, Arnila, Armelie, Arnelle, Armilla, Armynel
Vlerësimi:
5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Jo, Mela, Ela, Mele, Meli, Armi, Melushe, Pamela, Amexha, Ari, Ama, Amela, Karamela, Karmela
Emrat e vëllezërve:Nori, Olsi, Nuk Kam, Miri, Beni, Arlindi, Andi, Argjend, Ardit, Armand, Kejdi, Artoni, Dritoni, Albani, Driton, Reni, Mirsad, Endri, Aurel, Besir, Resmie
Emrat e motrave:Nuk Kam, Armanda, Joana, Dafi, Alba, Klaudia, Ela, Lina, Ana, Arsilda, Adela, Anita, Kaltrina, Albina, Alemra, Ira, Sidorela, Klea
Facebook:

+/- 1160 Armela's në Facebook. Pozicioni #30715
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat popullore në Shqipëri - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat Girl me më shumë vota
Komente nga Armela


Armela ( 21 vjeç) 2016-06-27
Esht shum i bukur
Armela ( 16 vjeç) 2016-12-24
jo
Armela ( 17 vjeç) 2017-04-15
armela esht emri me i bukur
Armela ( 19 vjeç) 2017-07-28
Qfar kuptimi ka emri Armela
Armela ( 24 vjeç) 2017-10-29
Cfare kuptimi ka emri Armela?
Armela ( 2 vjeç) 2017-11-19
Emer shum i bukur dhe i vecant besoj
Armela ( 16 vjeç) 2018-03-18
Emer super i vecant
Armela ( 19 vjeç) 2019-04-28
Shume i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Armela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Armela? Voto për emrin tënd