Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arbenita

Është emri yt Arbenita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arvind, Aravinda, Arabind, Aurobindo, Arfandi, Arobindw, Arfiyandi, Arbenit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arofianawati, Arfianti, Aravind, Arvinda, Arifa Amanda, Arvin Eda, Arbind
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Gentiana, Laurena, Albiona, Qendresa, Evelin
Facebook:

+/- 700 Arbenita's në Facebook. Pozicioni #44439
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja - Emrat popullore vajzë në Maqedoni
Komente nga ArbenitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arbenita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arbenita? Voto për emrin tënd