Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anya

Është emri yt Anya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Variante:Aniyah
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Amena, Aina, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 95 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 76 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 75 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 90 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 88 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29610 Anya's në Facebook. Pozicioni #2478
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 arab emrat - Top 100 Thai emrat - Popullore arab emrat - Popullore Thai emrat - Popullore rumun emrat - Emrat popullore në Irak - Emrat popullore në Rusi - Emrat popullore në Jordan - Popullore arab emrat vajzë
Komente nga AnyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anya? Voto për emrin tënd