Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Antonella

Është emri yt Antonella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Antonello
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonela, Antoinella, Anthonella, Antoniella, Ananda Amoy Amelia, Antonia Naeli, 'antonella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 138 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 104 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 103 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 102 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 130 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 129 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11905 Antonella's në Facebook. Pozicioni #5138
Kategoritë: - Popullore slloven emrat - Popullore italian emrat - Emrat popullore në Peru - Emrat popullore në Kili - Emrat e Amerikës Latine - Emrat popullore në Itali - Popullore spanjisht emrat - Emrat popullore në Austri - Emrat popullore në Armeni
Komente nga AntonellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antonella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antonella? Voto për emrin tënd