Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angeline

Është emri yt Angeline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelino, Anselm, Anslem, Anselmo, Amselmo, Anzelm, Angelynn, Anshelm
Vajza me tinguj të ngjashëm:Angelina, Anselma, Angelyn, Anisa Eka Yuliana, Angelena, Angelene, Angelane, Anghelina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 168 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 139 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 139 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 135 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 152 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 149 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Ardit
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 48510 Angeline's në Facebook. Pozicioni #1688
Kategoritë:Emra italiane - Emrat popullore në Peru - Popullore spanjisht emrat - Emrat popullore në Kinë - Top 100 Tagalogisht emrat - Emrat popullore në Bolivi - Emrat popullore në Panama - Emrat popullore në Kolumbi - Popullore Tagalogisht emrat - Emrat popullore në Ekuador
Komente nga AngelinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angeline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angeline? Voto për emrin tënd