Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angela

Është emri yt Angela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Angelo
Variante:Anzhela, Ангелина, Анжела
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansel, Ansell, Angelo, Anshul, Ainsley, Anzel, Anshel, Ainslie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anxhela, Anjela, Anjel, Angelia, Anjoli, Anzhela, Anjali, Anjhely
Vlerësimi:
4.5/5
yje 465 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 244 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 240 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 240 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 421 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 421 vota
Pseudonime:Xhela, Anxhi
Emrat e vëllezërve:Dorjan, Arsild, Argjend
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1094270 Angela's në Facebook. Pozicioni #74
Kategoritë:Emrat filluar me A - Top 100 rumun emrat - Popullore grek emrat - Popullore turk emrat - Popullore rumun emrat - Top 100 anglisht emrat - Popullore italian emrat - Popullore francez emrat - Popullore lituanez emrat - Popullore etiopian emrat
Komente nga AngelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angela? Voto për emrin tënd