Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anel

Është emri yt Anel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul, Amelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 119 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 83 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 108 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 109 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9360 Anel's në Facebook. Pozicioni #6216
Kategoritë: - Emrat popullore në Peru - Popullore spanjisht emrat - Emrat popullore në Bolivi - Emrat popullore në Panama - Emrat popullore në Bulgari - Emrat popullore në Uruguay - Emrat popullore në Meksikë - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat popullore në Mali i Zi
Komente nga AnelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anel? Voto për emrin tënd