Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anaya

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anaya.
Është emri yt Anaya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Amena, Aina, Aahna, Anya
Vlerësimi:
5/5
yje 115 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 90 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 90 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 89 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 94 vota
Pseudonime:Ana
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3120 Anaya's në Facebook. Pozicioni #14750
Kategoritë:Emrat Oudindische - Popullore Zoti emrat - Popullore Hindi emrat - Emrat popullore në Indi - Popullore bulgarian emrat - Emrat popullore në Bolivi - Emrat popullore në Tunizi - Emrat popullore në Angolë - Emrat popullore në Kanadë - Emrat popullore në Slovenia
Komente nga AnayaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anaya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anaya? Voto për emrin tënd