Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ambrosius

Është emri yt Ambrosius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ambrosios
Variante:Ambro, Ambrogio, Ambroise, Ambros, Ambrose, Ambrosia, Ambrosina, Ambrosine, Ambroz
Djem me tinguj të ngjashëm:Ambrogio, Ambrosi, Ambrosio, Ambros, Ambroz, Ambrosios, Ambrose, Ambrus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ambrosia, Ambiorix, Ambrej, Anna Froukje, Anne Froukje, Anne-Froukje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 330 Ambrosius's në Facebook. Pozicioni #76525
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga AmbrosiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ambrosius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ambrosius? Voto për emrin tënd