Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alin.
Është emri yt Alin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i ndershëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam, Alem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 153 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 119 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 117 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 118 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 136 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 138 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18240 Alin's në Facebook. Pozicioni #3655
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore rumun emrat - Popullore italian emrat - Popullore slloven emrat - Popullore spanjisht emrat - Popullore rumun emrat boy - Emrat popullore në Armeni - Emrat popullore në Rumani - Emrat popullore në Bolivi - Popullore italian emrat boy
Komente nga AlinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alin? Voto për emrin tënd