Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alejna

Është emri yt Alejna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alkan, Aljen, Alcuin, Aljan, Alagan, Alican, Alhsom, Alycesone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Allison, Alzan, Alcina, Allyson, Alison, Algoma, Alcinia, Alysson
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Lena, Ena, Nasir, Po, Leci, Reime, Jo, Alena, Aleja, Lejna
Emrat e vëllezërve:Ajan, Mashkull, Jo Skam, Iljas, Erzan Xoni, Po Erzan, Emir, Neim, Bunjamin, Burim, Tarik, Arbes, Jjo, Altin
Emrat e motrave:Gresa, Jo Skam, Semra, Hava, Atije, Egzona, Lejla, Ajla, Djellza, Vjosa
Facebook:

+/- 100 Alejna's në Facebook. Pozicioni #184322
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Kosovë - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat Girl me më shumë vota
Komente nga Alejna


Alejna ( 17 vjeç) 2016-02-21
Jo
Alejna ( 17 vjeç) 2016-02-21
Jo
Alejna ( 14 vjeç) 2017-01-21
Me pelqen
Alejna ( 13 vjeç) 2017-03-04
Pozitiv
Alejna ( 15 vjeç) 2017-12-07
Po thon te gjith se emri im sent i mir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alejna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alejna? Voto për emrin tënd