Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alba

Është emri yt Alba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alp, Albi, Alfio, Aalif, Aalf, Ailbe, Alva, Alfie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfia, Alpa, Alvy, Alivia, Alopa, Alphie, Alifia, Alfiyah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 157 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 120 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 117 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 118 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 151 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 150 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Jona, Fábio
Emrat e motrave:Jona, Arrigo, Arta, Armela
Facebook:

+/- 21075 Alba's në Facebook. Pozicioni #3258
Kategoritë:Emrat Katalonje - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Popullore danez emrat - Popullore shqiptar emrat - Top 100 Catalonian emrat - Popullore spanjisht emrat - Emrat popullore në Kinë - Emrat popullore në Itali - Popullore Catalonian emrat
Komente nga AlbaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alba? Voto për emrin tënd