Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agata

Është emri yt Agata? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Agatha
Djem me tinguj të ngjashëm:Asid, August, Asad, Azad, Ajith, Augusto, Agastya, Achyuta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agathi, Akadia, Aagt, Aacht, Astia, Agueda, Akuti, Achit
Vlerësimi:
4.5/5
yje 84 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 79 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 79 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13010 Agata's në Facebook. Pozicioni #4798
Kategoritë:Emra italiane - Popullore çek emrat - Popullore sllovak emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore slloven emrat - Popullore polonisht emrat - Emrat popullore në Poloni - Emrat popullore në Letoni - Emrat popullore në Lituani - Popullore çek emrat vajzë
Komente nga AgataPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agata? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agata? Voto për emrin tënd