Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adrián

Është emri yt Adrián? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adhurim, Adrian, Adrin, Adrion, Adron, Adharma, Adriano, Autran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adrina, Audronė, Adreana, Adriane, Audrina, Adriona, Audrianna, Audriana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 479110 Adrián's në Facebook. Pozicioni #222
Kategoritë:Popullore sllovak emrat - Emrat popullore në Rusi - Popullore hungarez emrat - Emrat popullore në Hungari - Emrat popullore në Spanjë - Popullore sllovak emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Emrat popullore në Slovakia - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat popullore djalë në Rusi
Komente nga AdriánPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adrián? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adrián? Voto për emrin tënd