Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Низар

Është emri yt Низар? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Нестор, Николче, Николай, Никита, Невен, Никола, Неделчо, Немања
Vajza me tinguj të ngjashëm:Неделка, Наташа, Неоніла, Наталія, Надія, Наталия, Неля, Надежда
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore rusisht emrat boy - Emrat popullore në Kazahstan - Emrat popullore djalë në Kazahstan - Top 100 emra të njohura në Kazahstan
Komente nga НизарPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Низар? Voto për emrin tënd


Është emri yt Низар? Voto për emrin tënd